Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska
Button 1 default text
Button 2 default text

Hestra – populární freeridové rukavice

Freeridové rukavice Hestra jsou velmi populární mezi freeriderovými jezdci. Značka Hestra cíleně vyvíjí několik modelů pro freeride. Na vývoji freeridových rukavic se podílí v Hestře několik špičkových freeridových jezdců. Zde uvádíme několik z nich.

Seth Morrison je původně sjezdařský závodník, který přešel z upravených sjezdovek na prudké volné svahy. Postupně se stal významným profesionálem ve freeridu. Seth Morrison s Hestrou spolupracuje na vývoji freeridových rukavic od roku 2005. Každý rok inovuje své modely u Hestry podle nově získaných zkušeností.

Henrik Winstedt je jeden z jezdců Hestra teamu. Tráví dlouhá období na horách celého světa. Za základní výhodu u Hestry považuje rychlost v rozhodování. Hestra je rodinná firma s minimální byrokracií. Henrik Winstedt preferuje, jako nejlepší materiál kůži. Při pravidelném používání Hestra balzámu jsou freeridové rukavice Hestra obratné, teplé, odolné a výborně izolují, přitom jsou schopné dýchat a umožňují skvělé uchopení. Jeho Pro Model je velmi oblíbený mezi freeridery i ostatními lyžaři.

Cody Townsend je špičkový lyžař, který miluje zábavu a dobrodružství na lyžích. Jeho oblíbeným materiálem u rukavic Hestra je kůže Abisko. Armádní kůže Abisko je denní rukavicí Cody Townsenda. Umožňuje mu používání ve větších teplotních rozpětí. Vyhovují mu při mrazech i při teplotách mírnějších.

Mike Douglas „kmotr freeskiingu“ rozlišuje dobré rukavice a ostatní rukavice. Na rukavicích Hestra mu imponuje dlouhá životnost. Mike Douglas preferuje trochu těsnější modely rukavic Hestra, jako je Ergo Grip. Umožňují mu udržet vysokou citlivost a obratnost.

Johanna Stålnacke je lyžařka a horolezkyně z Kiruny. Tráví dlouhý čas ve volné přírodě, kde preferuje volné lyžování. Její oblíbené modely jsou Army Leather v mazivém prostředí a Ergo Grip v teplejších podmínkách.

Photo: Johannes Strobel, Mattias Fredriksson

 

Autor

hestraruka

Publikováno

10.12.2018

Rubriky

Komentáře

0

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva
logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. | GoldenEgg Team