Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska
Button 1 default text
Button 2 default text

Hestra – evropské rukavice

Hestra – evropské rukavice, značka výrobce rukavic ze Švédska. V době globalizace značka Hestra převrací moderní ekonomické teorie. Je to stále rodinná firma, která uchovala výrobu v Evropě a zůstává stále velmi úspěšná. Značka Hestra je majetkem rodiny Magnussonů. Název pro značku je stejný, jako jméno města, ve kterém firma sídlí. Historie rukavic Hestra se píše od roku 1936. V tomto roce Martin Magnusson začal šít rukavice pro Smålandské dřevorubce. Nyní vede firmu třetí generace Magnussonů, Claes a Svante.
Hestra rukavice jsou známé především svojí kvalitou, odolností, designem, tepelně a hydroizolačními vlastnostmi a zejména životností. Všechny tyto pozitiva rukavic Hestra jsou podloženy dlouholetým poctivím vývojem a angažovaností členů rodiny a dlouholetých zaměstnanců. Hestra využívá mnoho sportovních a outdoorových specialistů, jako konzultantů nebo rovnou spoluautorů různých modelů rukavic Hestra. Specialitou značky Hestra jsou ty nejlepší materiály a jejich kombinace v systému Hestra.
To co dělá Hestra rukavice naprosto ojedinělým produktem na poli výroby rukavic, je zachování výroby v Evropě. Značka disponuje dvěmi výrobními centry, a to ve Švédsku a v Maďarsku. Soustředí se na kvalitu a nehledá levnou pracovní sílu, ale jen a jen řádné kvalifikované a loajální zaměstnance. Tento trend již není zcela běžný, ale značce Hestra se vyplácí. Dodává na trh s rukavicemi to nejlepší co si zákazník může koupit.

Autor: Jiří Verner

Autor

hestraruka

Publikováno

26.9.2016

Rubriky

Štítky

Žádné štítky

Komentáře

0

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva
logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. 

Partnerské weby: 12triko.cz | Pokud hledáte kvalitu a originál