Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

Údržba rukavic

5 tipů pro dlouhou životnost

Hestra rukavice jsou vyrobeny na dlouho. S trochou lásky a péče, to bude trvat ještě déle. Dobré to je pro vás, dobré i pro životní prostředí.

1) Mažte kůži pravidelně a bude odolávat vlhkosti a opotřebení. Nejprve trochu navlhčit kůži. Použijte leštící hadřík a vetřete impregnační tuk až do nasycení kůže. Dělejte to ve večerních hodinách ať je mazivo absorbováno během noci.

2) Pokud máte rukavice s prodyšných materiálů, jako je GORE-TEX ©, měli byste se vyvarovat silikonové impregnace. Ucpává póry a snižuje prodyšnost tohoto materiálu.

3) S karabinou, která je u některých modelů, můžete snadno pověsit rukavice na batoh. Tímto způsobem neriskujete jejich ztrátu, a mohou se sušit, aniž by ztratily tvar.

4) Barvivo na kůži rukavic může vytvořit skvrny na oblečení, když jsou rukavice mokré. Takže není dobré  umístit mokrou rukavici na jiný oděv.. Vyberte si model s přírodní barvou kůže, pokud nechcete riskovat obarvení.

5) Rukavice se mohou vzácně poškodit při lyžování. Hrany  lyží a přezky jsou obvykle příčinou poškození rukavic. Buďte opatrní při manipulaci s lyžařskou výstrojí!

logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. 

Partnerské weby: 12triko.cz | Pokud hledáte kvalitu a originál