Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

HESTRA údržba

5 tipů pro dlouhou životnost

Hestra rukavice jsou vyrobeny na dlouhou dobu. S trochou lásky a péče, vám vydrží ještě déle. Výborné to je pro vás, dobré i pro životní prostředí.

1) Mažte kůži pravidelně a bude odolávat vlhkosti a opotřebení. Nejprve trochu navlhčit kůži. Použijte leštící hadřík a vetřete impregnační tuk až do nasycení kůže. Dělejte to ve večerních hodinách ať je mazivo absorbováno během noci.

2) Pokud máte rukavice z prodyšných materiálů, jako je GORE-TEX ©, měli byste se vyvarovat silikonové impregnace. Ucpává póry a snižuje prodyšnost tohoto materiálu.

3) S karabinou, která je u některých modelů, můžete snadno pověsit rukavice na batoh. Tímto způsobem neriskujete jejich ztrátu a mohou se sušit, aniž by ztratily tvar.

4) Barvivo na kůži rukavic může vytvořit skvrny na oblečení, v případě že jsou rukavice mokré. Takže není dobré umístit mokrou rukavici na jiný oděv.. Vyberte si model s přírodní barvou kůže, pokud nechcete riskovat obarvení.

5) Rukavice se mohou vzácně poškodit i při lyžování. Hrany lyží a přezky jsou obvykle příčinou poškození rukavic. Buďte opatrní při manipulaci s lyžařskou výstrojí

logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. 

Partnerské weby: 12triko.cz | Pokud hledáte kvalitu a originál