Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

Historie

Od dřevorubců.

Ruce, jsou na prvním místě v značce Hestra. 80 let vyvíjíme rukavice, které poskytují teplo, ochranu a citlivost konečků prstů v nejrůznějších podmínkách. V současné době náš sortiment zahrnuje více než 400 druhů rukavic. Může to znít hodně, ale lidé a ruce jsou různí. To je důvod, proč jsou potřeba různé ochranné rukavice.

Vše, co jsme do dnes udělali, vyrostlo ze dřeva lesů vrchoviny ve švédské provincii Småland. Småland je místo, kde se Martin Magnusson a jeho rodina usadil a kde se začal vyrábět v roce 1936 rukavice. Magnusson založil dílnu na statku a začal dělat rukavice pro místní dřevorubce.

V roce 1937 byla v blízkém okolí otevřena sjezdovka a jak popularita lyžování rostla, viděl Martin Magnusson nový trh pro své vysoce kvalitní a trvanlivé rukavice. Jeho synové, Lars-Olof a Gote se stali nadšenými lyžaři a začali pracovat v rodinném podniku již v mladistvém věku. V průběhu let se povědomost o našich rukavicích šíří do míst mimo vesnici, která nám dala naše jméno. Švédsko se stalo národem nadšených lyžařů a v oblasti sportu popularita lyžování rostla. S rostoucím zájmem o lyžování, Lars-Olof, Gote a jejich bratr Lennart se ujistili, že Hestra naskočí do rozjetého vlaku.

Od té doby, další dvě generace rodiny Magnussonů vstoupili do společnosti; Svante a Claes, kteří na lyžích a v rukavicích Hestra vyrostli a nyní jejich synové, Niklas, Jacob, Anton a Jonas.

V současné době Hestra má zastoupení ve více než 25 zemích, a přestože nyní máme tři továrny a vyrábíme rukavice pro sporty, módu a profesionální použití, ve skutečnosti jsme nic nezměnili. Těžiště zůstává na rukou a rukavicích. A Hestra je stále naším domovem

logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. 

Partnerské weby: 12triko.cz | Pokud hledáte kvalitu a originál