Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

O značce

Hestra – jedna z předních světových značek rukavice

Rodinný podnik Martin Magnusson & Co. byla založena v roce 1936 a nyní běží za vedení třetí generace Magnussonů. Design a vývoj probíhá v sídle firmy ve městě Hestra.

Naše rukavice jsou vyráběny v našich vlastních továrnách a my osobně kupujeme všechny kůže, tkaniny, vlnu a další materiály. To nám dává kontrolu produkčního řetězce a zajišťuje vysokou úroveň kvality.

V roce 2015 Hestra vyrobila více než 2 miliony párů rukavic. Společnost má asi 40 zaměstnanců ve svém sídle ve Švédsku. Máme také dceřiné společnosti ve Spojených státech a Německu, stejně jako agenty, distributory a prodejce ve více než 30 zemích.

Kromě Skandinávie jsou našimi největšími trhy Spojené státy, Alpské země a Japonsko.. Majitelé a manažeři jsou bratři Claes a Svante Magnusson. Mají dva syny – čtvrtou generaci Magnussons – kteří také pracují v Hestra.

Hestra je jednou z předních světových značek ve výrobě rukavic pro lyžování, rekreaci a volný čas. Vyvíjíme také rukavice pro profesionální účely, například pro stavební práce pod značkou Hestra JOB. Návrh a vývoj produktů se provádí ve spolupráci s nejlepšími profesionálními lyžaři a dobrodruhy pod vedením režiséra designu Marianne Knutsson-Hall

logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. 

Partnerské weby: 12triko.cz | Pokud hledáte kvalitu a originál