Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

Běžkařské rukavice

Ergo Grip 37120 560běžkařské rukavice palčáky 37151 COLOR 100Běžkařské rukavice je druh rukavic, ve kterém je značka Hestra velmi dobrá, jedna z nejlepších na světě. Klasické lyžování má svůj domov ve Skandinávii a proto má Hestra ty nejlepší podklady k vývoji optimálních běžkařských rukavic. Historie značky od roku 1936 dává dostatek prostoru k dokonalému zvládnutí tohoto oboru.
Při výrobě Hestra používá prověřené vynikající materiály, které spolu se střihem vytvářejí špičkové běžkařské rukavice. Hestra spolupracuje s vynikajícími závodníky klasického lyžování a biatlonu na každoročním vývoji. Množství modelů běžkařských rukavic poskytuje široký výběr i pro ty nejnáročnější. V nabídce jsou modely pro závodníky Světového Poháru, ale tak i pro běžné turisty, výletníky a hobbíky. Pro obvzláště zimomřivé lyžaře připravila Hestra i modely palcových běžeckých rukavic. Palcové rukavice na běžky se nejvíce týkají žen a dívek, proto Hestra neopoměla ani vývoj dámských designů.
Běžkařské rukavice jsou primárně určeny pro klasické lyžování, ale mají velké využití i v jiných sportech. Jsou ideální pro skialpové lyžování. Využívají je hojně také cyklisté a horolezci.

logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. | GoldenEgg Team