Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

Kožené rukavice

Kůže je přírodní, živý materiál a proto kožené rukavice. Je vedlejším produktem masného průmyslu a jeden z našich nejstarších materiálů pro oblečení. Je krásná, pružná a zajišťuje pohodlné nošení. Některé kůže odolávají vlhkosti dobře, zatímco jiné jsou měkčí. Vlastnosti kůže jsou částečně výsledkem toho, jak zvíře žilo.

Mnoho našich kožených rukavic jsou vyrobeny z kůže bez barviv. Pro naše barevné rukavice, používáme pouze bubnově obarvené kůže. To vyžaduje lepší kvalitnější suroviny, než když se natírá barva na povrch. Cílem je, aby u těchto kožených rukavic, si kůže si zachovala svůj přirozený vzhled a vlastnosti. V závislosti na účelu použití rukavic, volíme druh kůže, nebo je různě kombinujeme.

Udržujte kožené rukavice pravidelně. Mažte je Hestra balzámem a vaše kožené rukavice budou odolávat vlhkosti a opotřebení. Nejprve rukavice trochu navlhčete. Použijte leštící hadřík a vetřete impregnační tuk až do nasycení kůže. Dělejte to ve večerních hodinách ať je mazivo absorbováno během noci.

Barvivo na kůži rukavic může vytvořit skvrny na oblečení v situaci, kdy jsou kožené rukavice mokré. Takže není dobré  umístit mokrou koženou rukavici někam na oděv. Model kožených rukavic s přírodní barvou kůže nezpůsobí žádné obarvení.

logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. | GoldenEgg Team