Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska

Lednové mrazy / rukavice HESTRA

Vlna lednových mrazů ještě nepolevila, ale my již můžeme hodnotit akceschopnost rukavic Hestra v tomto mrazivém počasí. Neboť právě toto počasí odděluje zrno od plev a značka rukavic Hestra potvrzuje svou kvalitu. Chceme vám ukázat některé zaznamenané zdálosti, v nichž Hestra účinkuje.
Několik mladých sjezdařů mělo ke konci rouku tréninkové soustředění, které probíhá hlavně v brzkých ranních a tedy i chladných hodinách.

soustředění skiareál Kamenec

Je zcela nezbytné, aby trénink nebyl limitován problémy se zmrzlými rukami. Můžeme konstatovat, že tento problém se mladým lyžařům, díky rukavicím Hestra, vyhnul.
První lednový víkend stejná skupina sjezdařů odjela závod Vist Cupu v peci pod Sněžkou, kde sobotní teploty dosahovali k -20°C a nedělí k – 12°c.

rukavice Hestra Pec pod Sněžkou

Rukavice Hestra svým drobným dílkem přispěli k dosažení premiérového vítězství Kláry ve slalomu v tomto poháru.
Naprostou kvalitativní senzaci z mého pohledu vyvolal první lednovou sobotu Mistrovský závod v cyklokrosu. Na to. že jsou rukavice Hestra naprosto špičkové na lyžích, jsme v podstatě zvyklí a hlavně to od nich očekáváme. Ale cyklokrosová šou při teplotách mezi -14°C až – 23°C je asi nový kalibr. Zde teprv dojde k naprostému prověření veškerého materiálu. A je nám ctí a též jsme hrdi na to, že úspěšná závodnice Ivaru CS Author teamu Tereza Vaníčková, získala v premiérové sezóně mezi ženami 5. místo v rukavicích Hestra Bike Windstopper Tracker. Dle jejich komentářů, ruce nejsou problémem, rukavice je dokázali ochránit.

rukavice Hestra Tereza Vaníčková, cyklokros

Lednová vlna mrazů mi tedy jasně ukaázala, proč právě rukavice Hestra.

Autor: Jiří Verner

Autor

hestraruka

Publikováno

11.1.2017

Rubriky

Komentáře

0

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva
logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. | GoldenEgg Team