Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska
Button 1 default text
Button 2 default text

Proč má moje rodina lyžařské rukavice Hestra

Proč má moje rodina lyžařské rukavice Hestra, je téma, na které chci napsat tento krátký článek. Mým zimním koníčkem je lyžování a k němu jsem přivedl svojí manželku a také své dvě dcery. Obvykle vyjíždíme jednou za zimu na týden do Alp a u nás střídáme běžky se sjezdovkami. Rodinu tato zimní zábava baví, tedy je třeba se řádně vybavit. Při nákupu věcí se obvykle musí zvažovat poměr ceny/kvality.
Co se týče lyžařských rukavic, byla to vždy taková nepopulární záležitost. Jelikož ženy jsou vůči prochaldnutí rukou o hodně méně odolné než muži, moje dcery a žena nejsou vyjímkou, bylo pro naše lyžařské aktivity, dost zásadní počasí. Lyžařské rukavice při mrazu limitovaly dobu pobytu mé rodiny na sjezdovce, nebo v běžecké stopě. Vždy při pobytech v Alpách mi bylo líto doby nestrávené na sjezdovce z důvodu zmrzlých rukou, místo abychom končili kvůli únavě.
Lyžařské rukavice Hestra se v mém hledáčku objevili celkem náhodně. Trochu mne odrazovala vyšší cena, ale jejich pověst teplých a odolných rukavic mne přesvědčila k vyzkoušení. Situaci mi usnadnilo též, že dcery si byly z nabízených designů schopné vybrat. Tedy jsem objema dcerám zakoupil palčáky Hestra a vybral jsem i model pro sebe.
Po prožité zimě včetně dovolené v Alpách musím konstatovat, že zaplacená cena za lyžařské rukavice Hestra, nejsou nadarmo vynaložené peníze. Nechci říct, že by děvčatům nikdy nebyla zima, ale vždy to bylo takové, že nás to neomezovalo v našich aktivitách. Nakonec jsem to vyhodnotil tak, že peníze vynaložené na lyžování byly využity daleko efektivnějí, než v předchozích letech. Na svahu nás nyní limitovala únava a ne zima. Do restaurace jsme chodili kvůli hladu a ne kvůli zimě. A i nálada byla výborná, neboť si nebylo nač stěžovat.
Do další zimy prověřím modely běžkařských rukavic Hestra a patrně i nějaký cyklistický model. Předpokládám spokojenost rodiny stejnou, jako u lyžařských rukavic.

Autor: Martin Vaníček

Autor

hestraruka

Publikováno

26.9.2016

Rubriky

Štítky

Žádné štítky

Komentáře

0

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva
logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. | GoldenEgg Team