Špičkové rukavice ze Švédska
Špičkové rukavice ze Švédska
Button 1 default text
Button 2 default text

Recenze lyžařských rukavic Army Leather Heli

Lyžařská ski patrola D’Arcy McLeish testoval lyžařské rukavice  Army Leather Heli, zde je jeho recenze:

Pracuji jako lyžařský Patroller, a najít rukavice, které odolají nadměrnému užívání v práci, udrží ruce v teple a suchu a ve skutečnosti vydrží celou sezónu, je obtížné.  I když to není dokonalé, značka Hestra  má v nabídce lyžařské rukavice, které se tomu velmi přibližují.  Pochopte, že žádné rukavice neumí všechno, a debata o volbě mezi kuží a syntetickými tkaninami může být zdlouhavá. Vybrat kůži? Jistě, má to trochu vysoké náklady na údržbu a vyžaduje to neustálé ošetření voskem, aby jste je udrželi vodotěsné, ale pokud se o ně budete starat, kožené lyžařské rukavice jsou odolné a houževnaté.

Denní služba lyžařské hlídky ve Whistleru … no, možná ne úplně každý den. Beze sporu je jasné, že dobré rukavice jsou klíčové, pokud jste po krk hluboko v prachovém sněhu.
Použil jsem různé modely rukavic Hestra, vybral jsem z jejich Alpine Pro Line. Army Leather Heli rukavice , který jsou navrženy od HELISKI průvodců a jsou  bestsellerem značky Hestra po celá léta.

Heli Glove – dojmy

79433445ff702d49df89b880144bec14

Heli rukavice v černé barvě. Vyměnitelná vložka.
Foto – Hestragloves.com
Musím říct, že tyto rukavice se ukázaly trvanlivé a když je postaráno o impregnaci, je spravedlivé říci, že jsou nepromokavé a hřejivé. Odnímatelná vložka je sporná. Jistě, je to jednodušší na usušení a umožňuje mi použít i lehké rukavice bez obalu v těch teplejších dnech, ale zjistil jsem, že pokud navlhnou, omezí se jejich jinak perfektní vlastnosti. Jakmile se používají, nabízí opravdu slušnou obratnost pro rukavice takové tloušťky a velikosti. Švy jsou pevné a silné. Tyto lyžařské rukavice se ukázaly, jako schopné vydržet po celý zimní náročný den, být dobrým partnerem pro lyžařovi ruce.

Autor

hestraruka

Publikováno

23.9.2016

Rubriky

Komentáře

0

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva
logo-hestra

© 2016 Verner a syn | Vytvořeno v  MAXON DESIGN s.r.o. | GoldenEgg Team